6/30 Dążenie do celu

Cześć.
To już 20% celu.
1/5 za mną.
Ciężko mi się pisze. Często usuwam to co napiszę bo przemawianie nie jest moją najlepszą stroną. W jakimś sensie post to przemowa odłożona w czasie. I przeczytana w czyjejś głowie. Przemowa wielokrotnego użytku.
Nie udało mi się wstać rano. Cały byłem obolały po treningu, a zawsze jak mam zakwasy to najtrudniej mi wstać.
Za to spędziłem popołudnie z moją żoną.
Bardzo produktywny dzień w pracy. Jak zwykle taski, które wydają się trudne nie są takie jak zaczynam je wykonywać. Strach, obawa, trudność towarzyszy nam tylko przed czymś czego nie znamy.
Codzienne wykonywanie pewnej czynności to chyba najtrudniejsze zadanie z jakim miałem się zmierzyć. Przez kolejne 24 dni dalej będę pisał posty. Choć nie jest to dla mnie łatwe. Z jednej strony mam milion pomysłów o czym pisać. Ale jak tylko siadam przed klawiaturą. Problemy zaczynają narastać. Myślę, że wraz z kolejnymi dniami posty będą przychodziły coraz łatwiej. Staram się aby każdy post miał około trzy stu słów. To też dość problematyczne.
Choć kiedyś napisałem opowiadanie które zostało wyróżnione. Nawet dostałem za to nagrodę pieniężną, to było 200 zł. Całkiem sporo jak na łebka z technikum. Btw. byłem jedyną osobą z technikum, która brała udział w tym konkursie. Wszyscy byli z liceów. Potem napisałem dłuższe opowiadanie około 40 tyś znaków. nie wiem ile to słów może być. Około 2500 słów. Wcześniej dostałem też wyróżnienie za ogólnopolski konkurs artystyczny namalowanym obrazem morza. Pamiętam, że byłem z tego obrazu bardzo nie zadowolony. Choć teraz z chęcią bym go zobaczył.
Jednak życie potoczyło się inaczej i już nie maluję ani nie piszę. Znaczy piszę ale oprogramowanie. I bardzo podoba mi się to zajęcie.
Dobra czas publikować posta. Bo zostało siedem minut do północy. A nie chce się spóźnić.
Jeśli kogoś interesuje ten wątek to może kiedyś powiem o tym coś więcej. Teraz mam jeszcze chwilę na relaks i chyba w coś zagram.
Do jutra!
P.S.
314 słów 😉

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *