2/30 Vlogowanie jest fajne ale…

No siema.

Jak widać próbowałem coś nagrać. Niestety kamera z telefonu nie za bardzo się nadaję. Brak stabilizacji obrazu mocna daje się we znaki. Dźwięk też jest dość słaby. Na razie nie mam co myśleć o nowej kamerze. Więc jasne jest, że pozostanę przy wpisach na blogu. Ewentualnie dodam jakieś zdjęcia.
Sam montaż jest bardzo fajny, ciekawe efekty można uzyskać bawiąc się filmem.

Podsumowując dzisiejszy dzień. Bardzo udany dzień w pracy udało się wykonać 4 taski, poprawić kod, który przy okazji czytałem. (czyli zasada nie tylko czytaj ale i popraw zastany kod, została zachowana). Wersja testowa zostanie jutro udostępniona. Byłem bardzo zadowolony.

Później czas na cross-fit, świetny trening endurance. W poniedziałek test. Pochwalę się wynikami.

Jutro będę miał więcej czasu. Opowiem o tym jak można zostać programistą. Czemu mnie zajęło to ponad rok a można zrobić to o wiele szybciej. Pytanie tylko czy na prawdę chcemy to robić?

Po dość małym stażu pracy uważam, że chcę to robić. Dobrze się czuję w pracy, podobają mi się zadania no i atmosfera jest bardzo fajna. Szczególnie porównując do moich poprzednich prac. Gdzie zdobyłem oczywiście bagaż doświadczeń życiowych i dużo wiedzy na temat relacji w firmach. Zarządzania firmami. Nie tylko pracowałem ale i obserwowałem. Wyciągając wnioski. Zastanawiałem się gdzie ja bym zaprowadził dana firmę. Jaki ja bym zbudował model biznesowy. Jak zarządzałbym ludźmi.

A propo biznesu mam mały pomysł na aplikację. Wiem, że dla pewnej grupy osób może okazać się przydatna. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Do jutra!

P.S.
ponad 6% celu
P.S.2
Jaką kamerę polecacie?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *